Filmová dílna

Termíny

8.7 - 14.7.2024 (9 volných míst)

Popis

Dílna filmové tvorby s výstupem krátkého filmu. Účastníci dílny budou rozděleni do jednotlivých filmových štábů, v nichž každý bude zastávat určitou pracovní funkci (režisér, scénárista, kameraman, střihač…). Zájemci se tak naučí tvořit scénáře, natáčet, stříhat a upravovat filmový materiál. Kurz bude doplněn filmovými ukázkami a rozborovými semináři. K dispozici jsou digitální kamery, světelná technika, střih bude prováděn prostřednictvím aplikace Adobe Premiere v počítačové učebně.

Vedoucí této dílny

Bc. Martin Mercl
Učitel
Studoval obor počítačová grafika na SŠaVOŠ AK a v současné době je studentem Univerzity Hradec Králové. Na SŠaVOŠ AK vyučuje předmět kinematografie, 3D grafiku a tvorba webových stránek. Na jeho fenku beagla nikdy nezapomenete.

Info

Cena: 8150 - 8750 Kč

Pro konkrétní cenu rozklikněte detail dílny

Kontakt: dilny@ssakhk.cz

Ukončení projektu IKAP, který financoval pobyt, stravu a část nákladů na dílny.

Přihláška na dílnu

Filmová dílna

8.7 - 14.7.2024 (9 volných míst)
Cena:
  Všeobecnými podmínkami

Info

  • Bohužel nejsme schopni zajistit speciální stravu pro alergiky (lepek, laktóza, . . ), diabetiky či ostatní osoby se speciálními stravovacími potřebami.
  • Možnost nosit si jídlo z domu po domluvě!
  • Také nemáme dostatečně velkou personální základnu pro zajištění asistenční péče pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami.
  • Pokud Vám po vyplnění a odeslání přihlášky nedorazí potvrzovací email nebo máte dotazy, kontaktujte nás, prosím, na adrese dilny@ssakhk.cz