Fotografická dílna

Termíny

8.7 - 14.7.2024 (11 volných míst)

Popis

Dílna fotografické tvorby s výstupem výstavního souboru. Náplní dílny je fotografický projekt na zvolené téma, na němž se účastníci budou podílet buď jako členové tvůrčí skupiny nebo individuálně. V rámci fotografické dílny se účastníci naučí obsluhovat fotografický aparát a pracovat se světelnou technikou fotografického ateliéru. Souběžně budou seznamováni s aplikací pro úpravu fotografií Adobe Photoshop. Kurz bude doplněn ukázkami a rozborem tvorby světových fotografických osobností. Pro každého účastníka, který nemá (nebo nemůže použít) vlastní, bude k dispozici fotografický aparát. Dále je k dispozici fotografický ateliér vybavený profesionální světelnou technikou.

Vedoucí této dílny

Ing. Jiří Petera
Učitel
Učitel SŠAKHK (fotografie a tiskové technologie) a FAMU (digitální obraz, digitální dokumentace, historické fotografické postupy a fotografická chemie). Dlouholetý lektor na mezinárodní letní škole fotografie v Popradu (Liptovský Mikuláš). Školitel digitální fotografie IMPLUS HK. Rád vaří, peče a jí.

Info

Cena: 8150 - 8750 Kč

Pro konkrétní cenu rozklikněte detail dílny

Kontakt: dilny@ssakhk.cz

Ukončení projektu IKAP, který financoval pobyt, stravu a část nákladů na dílny.

Přihláška na dílnu

Fotografická dílna

8.7 - 14.7.2024 (11 volných míst)
Cena:
  Všeobecnými podmínkami

Info

  • Bohužel nejsme schopni zajistit speciální stravu pro alergiky (lepek, laktóza, . . ), diabetiky či ostatní osoby se speciálními stravovacími potřebami.
  • Možnost nosit si jídlo z domu po domluvě!
  • Také nemáme dostatečně velkou personální základnu pro zajištění asistenční péče pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami.
  • Pokud Vám po vyplnění a odeslání přihlášky nedorazí potvrzovací email nebo máte dotazy, kontaktujte nás, prosím, na adrese dilny@ssakhk.cz