Dílna počítačové grafiky

Termíny

19.8 - 25.8.2024 (1 volné místo)

Popis

Dílna se zaměří na zvládnutí principů grafické tvorby na počítači. Účastníci si vyzkouší vyrobit vlastní logo, navrhnout plakát nebo třeba připravit design na reklamní předměty – od klíčenky až po autobus. Naším cílem bude seznámit frekventanty se základním ovládáním programů jako je Photoshop, Illustrator nebo InDesign, a získané znalosti pak využít při tvorbě vlastního grafického projektu.

Vedoucí této dílny

Jaroslav Hývl
Učitel
Absolvent SŠ a VOŠ Aplikované Kybernetiky, student grafické tvorby a multimédií na Univerzitě Hradec Králové. Několik let funguje jako lektor animace na různých festivalech. Už během studia na střední škole se živil počítačovou grafikou.

Info

Cena: 8150 - 8750 Kč

Pro konkrétní cenu rozklikněte detail dílny

Kontakt: dilny@ssakhk.cz

Ukončení projektu IKAP, který financoval pobyt, stravu a část nákladů na dílny.

Přihláška na dílnu

Dílna počítačové grafiky

19.8 - 25.8.2024 (1 volné místo)
Cena:
  Všeobecnými podmínkami

Info

  • Bohužel nejsme schopni zajistit speciální stravu pro alergiky (lepek, laktóza, . . ), diabetiky či ostatní osoby se speciálními stravovacími potřebami.
  • Možnost nosit si jídlo z domu po domluvě!
  • Také nemáme dostatečně velkou personální základnu pro zajištění asistenční péče pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami.
  • Pokud Vám po vyplnění a odeslání přihlášky nedorazí potvrzovací email nebo máte dotazy, kontaktujte nás, prosím, na adrese dilny@ssakhk.cz