Dílna počítačové grafiky

Termíny

Pro tuto dílnu není vypsán žádný termín

Popis

Dílna se zaměří na zvládnutí principů grafické tvorby na počítači. Účastníci si vyzkouší vyrobit vlastní logo, navrhnout plakát nebo třeba připravit design na reklamní předměty – od klíčenky až po autobus. Naším cílem bude seznámit frekventanty se základním ovládáním programů jako je Photoshop, Illustrator nebo InDesign, a získané znalosti pak využít při tvorbě vlastního grafického projektu.

Vedoucí této dílny

Jaroslav Hývl
Učitel
Absolvent SŠ a VOŠ Aplikované Kybernetiky, student grafické tvorby a multimédií na Univerzitě Hradec Králové. Několik let funguje jako lektor animace na různých festivalech. Už během studia na střední škole se živil počítačovou grafikou.

Info

Cena: 4 200 Kč

Kontakt: dilny@ssakhk.cz

Přihláška na dílnu

Dílna počítačové grafiky

Info

  • Bohužel nejsme schopni zajistit speciální stravu pro alergiky (lepek, laktóza, . . ), diabetiky či ostatní osoby se speciálními stravovacími potřebami.
  • Možnost nosit si jídlo z domu po domluvě!
  • Také nemáme dostatečně velkou personální základnu pro zajištění asistenční péče pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami.
  • Pokud Vám po vyplnění a odeslání přihlášky nedorazí potvrzovací email nebo máte dotazy, kontaktujte nás, prosím, na adrese dilny@ssakhk.cz
Není vypsaný žádný termín pro tuto dílnu