Dílna herního vývoje

Termíny

11.7 - 17.7.2022 (PLNO - žádný náhradník)
22.8 - 28.8.2022 (PLNO - 2 náhradníci)

Popis

Dílna herního vývoje je již obsazena.
Zvažte dílnu s obdobným obsahem: Dílna programování a robotiky
V dnešní době neexistuje asi nikdo kdo by neslyšel o počítačových hrách. Naše dílna však není jen o hraní, ale hlavně o vývoji a tvorbě počítačových her. Účastníky seznámíme se základy herního vývoje a programování her v několika vývojových prostředích. Krom programování se seznámí s prací v grafických editorech a tvorbou grafiky pro hry. Během dílny zavítáme na různé platformy ať už zmíněný počítač, ale také na mobilní telefony, tablety a web. V rámci dílny bude k dispozici několik programů od firem jako například Microsoft, MIT a dalších. Každý účastník bude mít také k dispozici školní počítače s odpovídajícími programy. Pokud vás tedy zajímají hry, nebo programování zavítejte na naši dílnu, budeme se těšit.

Vedoucí této dílny

Kryštof Šuk
Učitel
Absolvent Sš a Voš aplikované kybernetiky. Jeho zájmem jsou 3D aplikace, webové stránky a UX. Během studia vytvořil několik aplikací pro virtuální realitu a mnoho dalších projektů.

Info

Cena: 4 600 Kč

Kontakt: dilny@ssakhk.cz

Přihláška na dílnu

Dílna herního vývoje

11.7 - 17.7.2022 (PLNO - žádný náhradník)
22.8 - 28.8.2022 (PLNO - 2 náhradníci)
Cena kurzu:4600

Celkem:4600
  Všeobecnými podmínkami

Info

  • Bohužel nejsme schopni zajistit speciální stravu pro alergiky (lepek, laktóza, . . ), diabetiky či ostatní osoby se speciálními stravovacími potřebami.
  • Možnost nosit si jídlo z domu po domluvě!
  • Také nemáme dostatečně velkou personální základnu pro zajištění asistenční péče pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami.
  • Pokud Vám po vyplnění a odeslání přihlášky nedorazí potvrzovací email nebo máte dotazy, kontaktujte nás, prosím, na adrese dilny@ssakhk.cz