Dílna programování a robotiky

Termíny

11.7 - 17.7.2022 (PLNO - žádný náhradník)
22.8 - 28.8.2022 (5 volná místa)

Popis

Základy programování a úvod do robotiky. Dílna si klade za cíl seznámit účastníky se základy moderního programování a představit jim současné nástroje a trendy. V rámci dílny budou k dispozici aktuální verze vývojových nástrojů firmy Microsoft pro platformu .NET 4. Účastníci si postupně osvojí základní pracovní nástroje prostředí a naučí se základům programování. Získané dovednosti využijí při tvorbě jednoduchých aplikací a her. V dílně se účastníci zároveň seznámí s mikroprocesory a jejich praktickým využitím v robotice a ovládání pohonů. Všichni účastníci budou mít k dispozici školní počítače s nainstalovaným odpovídajícím programovým vybavením. Dílna je vybavena projektorem a přístupem k internetu. Pro demonstraci praktického využití bude k dispozici jednoduché robotické zařízení.

Vedoucí této dílny

Bc. David Podzimek
Učitel
Absolvent, nyní učitel Kyberny, mentor, instruktor prázdninových dílen, programátor a sportovec. Specializuje se na programování v jazyce C#, především na webové aplikace a mobilní aplikace, informační systémy či práci s cloudovými službami a Dockerem. Má také velké zkušenosti z oblasti 3D tisku, vývoje i pilotování dronů a robotů, fotografování, filmování, střihem videa a postprodukcí.

Info

Cena: 4 600 Kč

Kontakt: dilny@ssakhk.cz

Přihláška na dílnu

Dílna programování a robotiky

11.7 - 17.7.2022 (PLNO - žádný náhradník)
22.8 - 28.8.2022 (5 volná místa)
Cena kurzu:4600

Celkem:4600
  Všeobecnými podmínkami

Info

  • Bohužel nejsme schopni zajistit speciální stravu pro alergiky (lepek, laktóza, . . ), diabetiky či ostatní osoby se speciálními stravovacími potřebami.
  • Možnost nosit si jídlo z domu po domluvě!
  • Také nemáme dostatečně velkou personální základnu pro zajištění asistenční péče pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami.
  • Pokud Vám po vyplnění a odeslání přihlášky nedorazí potvrzovací email nebo máte dotazy, kontaktujte nás, prosím, na adrese dilny@ssakhk.cz