Dílna programování a robotiky

Termíny

10.7 - 16.7.2023 (19 volná místa)
21.8 - 27.8.2023 (17 volná místa)

Popis

Dílna si klade za cíl seznámit účastníky se základy moderního programování a představit jim současné technologie, nástroje a trendy. Budeme pracovat se softwarem i hardwarem! Účastníci si nejprve postupně osvojí základní postupy správného vývojáře a naučí se základům programování, abychom se mohli posunout dál. V rámci dílny si vyzkoušíme nejrůznější odvětví vývoje jako například programování desktopových či webových aplikací, mikroprocesorů a robotů, práce s virtuální i rozšířenou realitu, nebo třeba strojové učení. V programu dílny jsou zařazeny i manuální činnosti jako pájení, stavba počítače/serveru i montáž robotů. Dostaneme se také k 3D tisku a navrhování součástek.

Vedoucí této dílny

Bc. David Podzimek
Učitel
Absolvent, nyní učitel Kyberny, mentor, instruktor prázdninových dílen, programátor a sportovec. Specializuje se na programování v jazyce C#, především na webové aplikace a mobilní aplikace, informační systémy či práci s cloudovými službami a Dockerem. Má také velké zkušenosti z oblasti 3D tisku, vývoje i pilotování dronů a robotů, fotografování, filmování, střihem videa a postprodukcí.

Info

Cena: 5 500 Kč

Kontakt: dilny@ssakhk.cz

Přihláška na dílnu

Dílna programování a robotiky

10.7 - 16.7.2023 (19 volná místa)
21.8 - 27.8.2023 (17 volná místa)
Cena kurzu:5500

Celkem:5500
  Všeobecnými podmínkami

Info

  • Bohužel nejsme schopni zajistit speciální stravu pro alergiky (lepek, laktóza, . . ), diabetiky či ostatní osoby se speciálními stravovacími potřebami.
  • Možnost nosit si jídlo z domu po domluvě!
  • Také nemáme dostatečně velkou personální základnu pro zajištění asistenční péče pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami.
  • Pokud Vám po vyplnění a odeslání přihlášky nedorazí potvrzovací email nebo máte dotazy, kontaktujte nás, prosím, na adrese dilny@ssakhk.cz