Dílna programování a robotiky

Termíny

Pro tuto dílnu není vypsán žádný termín

Popis

Základy programování a úvod do robotiky. Dílna si klade za cíl seznámit účastníky se základy moderního programování a představit jim současné nástroje a trendy. V rámci dílny budou k dispozici aktuální verze vývojových nástrojů firmy Microsoft pro platformu .NET 4. Účastníci si postupně osvojí základní pracovní nástroje prostředí a naučí se základům programování. Získané dovednosti využijí při tvorbě jednoduchých aplikací a her. V dílně se účastníci zároveň seznámí s mikroprocesory a jejich praktickým využitím v robotice a ovládání pohonů. Všichni účastníci budou mít k dispozici školní počítače s nainstalovaným odpovídajícím programovým vybavením. Dílna je vybavena projektorem a přístupem k internetu. Pro demonstraci praktického využití bude k dispozici jednoduché robotické zařízení.

Vedoucí této dílny

Matěj Lang
Učitel
Vystudoval FIT ČVUT obor softwarove inženýrství. Na kybernetice vyučuje programování, mikroprocesorovou techniku, programování v jazyku C++, programování pro Android a nově zabezpečení v počítačových systémech. Ve volném čase pracuje pro sdružení HKFREE.org jako správce sítí. Mezi jeho záliby patří programování, fotografování a bastlení.
David Podzimek
Učitel
Absolvent, nyní učitel Kyberny, mentor, instruktor prázdninových dílen, programátor a sportovec. Specializuje se na programování v jazyce C#, především na webové a mobilní aplikace, ale zajímá se také o 3D tisk, fotografování či filmování. Působí jako trenér mládeže v Hradeckém klubu pozemního hokeje.

Info

Cena: 4 200 Kč

Kontakt: dilny@ssakhk.cz

Přihláška na dílnu

Dílna programování a robotiky

Info

  • Bohužel nejsme schopni zajistit speciální stravu pro alergiky (lepek, laktóza, . . ), diabetiky či ostatní osoby se speciálními stravovacími potřebami.
  • Možnost nosit si jídlo z domu po domluvě!
  • Také nemáme dostatečně velkou personální základnu pro zajištění asistenční péče pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami.
  • Pokud Vám po vyplnění a odeslání přihlášky nedorazí potvrzovací email nebo máte dotazy, kontaktujte nás, prosím, na adrese dilny@ssakhk.cz
Není vypsaný žádný termín pro tuto dílnu