Dílna střihu a video produkce

Termíny

11.7 - 17.7.2022 (1 volné místo)
22.8 - 28.8.2022 (PLNO - 2 náhradníci)

Popis

Účastníci této dílny si v prvních pár dnech osvojí základy práce v programech jako je Davinci Resolve či Adobe Premiere, jedná se o profesionální programy pro střih a postprodukci videa. Dále se účastníci seznámí s filmovou technikou. Nebude chybět práce s pokročilými stabilizátory kamer či se drony. Také se budeme věnovat živému vysílání, postavíme studio, naučíme se používat green screen. Natočíme reklamu i reportáž a vše pak odvysíláme z našeho studia. Na pár minut se také staneme moderátory. Určitě zkusíme natočit nějaký krátký film. U všeho si užijme velikou porci zábavy!

Vedoucí této dílny

Norbert Kodym
Student
Věnuje se technologiím již od útlého věku, rád si vše vyzkouší. V současnosti studuje na Kyberně obor programování, baví ho C#, TypeScript tvoří především webové či mobilní aplikace, avšak má i velké zkušenosti s fotografií, práci s drony a natáčením videa, s kompletní postprodukcí či živým vysíláním. Mezi další záliby můžeme řadit 3D tisk i pájení, nepohrdne ani sportem, turistika, kolo a také hraje Pozemní hokej za Hradec Králové kde nastupuje za A-tým.

Info

Cena: 4 600 Kč

Kontakt: dilny@ssakhk.cz

Přihláška na dílnu

Dílna střihu a video produkce

11.7 - 17.7.2022 (1 volné místo)
22.8 - 28.8.2022 (PLNO - 2 náhradníci)
Cena kurzu:4600

Celkem:4600
  Všeobecnými podmínkami

Info

  • Bohužel nejsme schopni zajistit speciální stravu pro alergiky (lepek, laktóza, . . ), diabetiky či ostatní osoby se speciálními stravovacími potřebami.
  • Možnost nosit si jídlo z domu po domluvě!
  • Také nemáme dostatečně velkou personální základnu pro zajištění asistenční péče pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami.
  • Pokud Vám po vyplnění a odeslání přihlášky nedorazí potvrzovací email nebo máte dotazy, kontaktujte nás, prosím, na adrese dilny@ssakhk.cz