Fotografická a kinematografická dílna

Termíny

Pro tuto dílnu není vypsán žádný termín

Popis

Na dílně fotografické a kinematografické tvorby se účastníci seznámí se základy ovládání fotografické a filmové techniky, naučí se něco málo z teorie fotky i filmu a vyzkouší si jaké to je být režisérem, scenáristou, kameramanem, střihačem, zvukařem či hercem. Nově nabyté znalosti pak zúročí při tvorbě finálních výstupů. Výstupem zpravidla bývá krátký film či více krátkých videí, které budou na konci dílen prezentovány. Účastníci budou mít k dispozici také plně vybavený fotografický ateliér s novou světelnou technikou či místnost s „greenscreenem“ pro tvorbu speciálních efektů. Večery budou věnovány dobrovolným projekcím filmů.

Vedoucí této dílny

Lukáš Hypius

Absolvent SŠ a VOŠ Aplikované Kybernetiky a nyní student Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové. Instruktor prázdninových dílen a promítač v kině. Mezi jeho záliby patří film a klasická a digitální fotografie.

Info

Cena: 4 200 Kč

Kontakt: dilny@ssakhk.cz

Přihláška na dílnu

Fotografická a kinematografická dílna

Info

  • Bohužel nejsme schopni zajistit speciální stravu pro alergiky (lepek, laktóza, . . ), diabetiky či ostatní osoby se speciálními stravovacími potřebami.
  • Možnost nosit si jídlo z domu po domluvě!
  • Také nemáme dostatečně velkou personální základnu pro zajištění asistenční péče pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami.
  • Pokud Vám po vyplnění a odeslání přihlášky nedorazí potvrzovací email nebo máte dotazy, kontaktujte nás, prosím, na adrese dilny@ssakhk.cz
Není vypsaný žádný termín pro tuto dílnu