Výtvarná a portrétní dílna

Termíny

8.7 - 14.7.2024 (PLNO - žádný náhradník)
19.8 - 25.8.2024 (8 volných míst)

Popis

Chcete-li se naučit kreslit portréty a oslnit tím své rodiče, spolužáky i učitele, bude pro vás Výtvarná a portrétní dílna ideální volbou. Začneme obyčejnou tužkou, naučíte se, jak rozměřit oči, ústa, jak správně nakreslit nos, jak udělat vlasy, aby měly objem, budeme s tužkou stínovat i kreslit linky. Pak se pustíme do malby. Uvidíte, že i na první pohled tak těžká technika je vlastně velice zábavná a snadná, budete okouzleni půvabem svých kreseb i maleb. Budeme mít k dispozici také tablet, na kterém si budete moci vyzkoušet malbu digitální v programu Photoshop nebo Corel Painter.

Vedoucí této dílny

Tomáš Záhořík
Učitel
Malíř, lektor, arteterapeut. Působí jako lektor výtvarných kurzů a workshopů. Výtvarné vzdělání v klasické malbě a kresbě získal v letech 1970 – 1980 u královéhradeckého malíře Oty Klečka. Prošel přirozeným vývojem své umělecké tvorby až se dostal k expresivní malbě, která se přímo opírá o principy energie, se kterou je nezbytné v životě pracovat a dále ji rozvíjet. Síla a krása malby je v její individuální jedinečnosti a neopakovatelnosti. Vzhledem k tomu, že umění je velmi subjektivní záležitost a vychází z rozdílných pohledů na svět, je přesvědčen, že jedno téma na jeden obraz nestačí. To je nekonečný pramen inspirace. Propojení jeho tvorby s životní cestou uskutečnil v osobním projektu výtvarných kurzů. Touto formou předává své zkušenosti těm, kteří mají zájem poznávat a rozvíjet svou přirozenou tvořivost skrze výtvarný projev. Je absolventem pětiletého výcviku v psychodynamicky a hlubinně orientované psychoterapii SUR s arteterapeutickým zaměřením, dvouletého akreditovaného kurzu v artefiletice a arteterapii a dalších kurzů pro uměleckou a lektorskou činnost.

Info

Cena: 8150 - 8750 Kč

Pro konkrétní cenu rozklikněte detail dílny

Kontakt: dilny@ssakhk.cz

Ukončení projektu IKAP, který financoval pobyt, stravu a část nákladů na dílny.

Přihláška na dílnu

Výtvarná a portrétní dílna

8.7 - 14.7.2024 (PLNO - žádný náhradník)
19.8 - 25.8.2024 (8 volných míst)
Cena:
  Všeobecnými podmínkami

Info

  • Bohužel nejsme schopni zajistit speciální stravu pro alergiky (lepek, laktóza, . . ), diabetiky či ostatní osoby se speciálními stravovacími potřebami.
  • Možnost nosit si jídlo z domu po domluvě!
  • Také nemáme dostatečně velkou personální základnu pro zajištění asistenční péče pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami.
  • Pokud Vám po vyplnění a odeslání přihlášky nedorazí potvrzovací email nebo máte dotazy, kontaktujte nás, prosím, na adrese dilny@ssakhk.cz